Pirates_of_Dark
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Pirates_of_Dark


 
Početna stranicaPortailPretražnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 VAZNO:Ovo je za Admin-a foruma

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
mine
Mali Pirat
Mali Pirat
mine


Broj postova : 85
Age : 32
Location : Zzeeppcceeeee
Registration date : 30.09.2007

VAZNO:Ovo je za Admin-a foruma Empty
PostajNaslov: VAZNO:Ovo je za Admin-a foruma   VAZNO:Ovo je za Admin-a foruma Icon_minitimepet lis 19, 2007 10:47 pm

Malo sam sebi uzeo vremena pa sam pogledao rang-ove(rank-ove)sa glavnog Ogame Foruma.
Pa kako vam se ovo cini::
Question Question Question

VAZNO:Ovo je za Admin-a foruma Fafy7 Ovo je forum Admin-a(The_Dark_Side-a)
Laughing Laughing Laughing

VAZNO:Ovo je za Admin-a foruma Boardadmincx5 Ovo je takodjer za Admin-a,ali da mu da odredjene uloge na forumu saveza PODLaughing Laughing

VAZNO:Ovo je za Admin-a foruma Modhj9nu7Ovo je iskljucivo za Moderatora,odredjenih tema tj.(Borbe,Offtopic...)


VAZNO:Ovo je za Admin-a foruma Ranksmodzh2 Bilo je za MOD,al´ovo je za Astro.

VAZNO:Ovo je za Admin-a foruma Fanovicenv6 Ovo je stavljeno...nak bezze ako nam bude nekad bude u funkc. FAN ART


VAZNO:Ovo je za Admin-a foruma Lockgr2VAZNO:Ovo je za Admin-a foruma Lockgr2VAZNO:Ovo je za Admin-a foruma Lockgr2VAZNO:Ovo je za Admin-a foruma Lockgr2 Ovo moze posluzit kad neko bude banovan nekoliko dana
Razz Razz


VAZNO:Ovo je za Admin-a foruma Zvijezdaep3-mali pirat
VAZNO:Ovo je za Admin-a foruma Zvijezdaep3VAZNO:Ovo je za Admin-a foruma Zvijezdaep3-....itd po rang-ovima(rank-ovima),,svaki veci nivo po jedna zvijezdica:affraid: affraid affraid affraid




[Vrh] Go down
http://www.zepcaci.net
The_Dark_Side
Administrator
Administrator



Broj postova : 147
Location : Pula
Registration date : 16.09.2007

VAZNO:Ovo je za Admin-a foruma Empty
PostajNaslov: Re: VAZNO:Ovo je za Admin-a foruma   VAZNO:Ovo je za Admin-a foruma Icon_minitimesub lis 20, 2007 9:43 pm

Nazlost uz najbolju volju ja to nemogu stavit, ne dopusta mi jer Forum Postavke imaju svoje i ja to moram jedino iamm te na izboru, dodavat nemogu
[Vrh] Go down
https://piratesofdark.forumcroatian.com
mine
Mali Pirat
Mali Pirat
mine


Broj postova : 85
Age : 32
Location : Zzeeppcceeeee
Registration date : 30.09.2007

VAZNO:Ovo je za Admin-a foruma Empty
PostajNaslov: Re: VAZNO:Ovo je za Admin-a foruma   VAZNO:Ovo je za Admin-a foruma Icon_minitimesub lis 20, 2007 11:25 pm

velika steta.... Crying or Very sad Crying or Very sad
[Vrh] Go down
http://www.zepcaci.net
Sponsored content





VAZNO:Ovo je za Admin-a foruma Empty
PostajNaslov: Re: VAZNO:Ovo je za Admin-a foruma   VAZNO:Ovo je za Admin-a foruma Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
VAZNO:Ovo je za Admin-a foruma
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Update foruma
» Moja Pravila ovog Foruma
» The_Dark_Side ( Admin )

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
Pirates_of_Dark :: Vezano uz Forum :: Rasprave u vezi Foruma-
Forum(o)Bir: