Pirates_of_Dark
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Pirates_of_Dark


 
Početna stranicaPortailPretražnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Glasine kad bi update mogo doci na .ba

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
The_Dark_Side
Administrator
Administrator



Broj postova : 147
Location : Pula
Registration date : 16.09.2007

Glasine kad bi update mogo doci na .ba Empty
PostajNaslov: Glasine kad bi update mogo doci na .ba   Glasine kad bi update mogo doci na .ba Icon_minitimečet lis 11, 2007 10:26 pm

Pa marko mod mi je reko da bi update mogo doci na.ba krajem ovog sljedeceg tjedna, nadamo se i prije, jer je update predobar vidijet cete kad dođe na .ba:)
[Vrh] Go down
https://piratesofdark.forumcroatian.com
MadDogg
Pirat
Pirat
MadDogg


Broj postova : 213
Location : Pogledaj ispod kreveta
Registration date : 16.09.2007

Glasine kad bi update mogo doci na .ba Empty
PostajNaslov: Re: Glasine kad bi update mogo doci na .ba   Glasine kad bi update mogo doci na .ba Icon_minitimečet lis 11, 2007 10:41 pm

sto je je... vidio sam ga na darkpirate.de prejebeno... zbog njega necete htjet u skolu ili na posao jer je fakat... cista jebada
[Vrh] Go down
Skull
N00b
N00b
Skull


Broj postova : 46
Age : 35
Location : Srbija/Zrenjanin
Registration date : 16.09.2007

Glasine kad bi update mogo doci na .ba Empty
PostajNaslov: Re: Glasine kad bi update mogo doci na .ba   Glasine kad bi update mogo doci na .ba Icon_minitimened lis 14, 2007 3:23 pm

update ce doci kad djakon i ostali prevedu sta imaju!!! znam to iz iskustva jer sam dobio ban na ircu zato sto kad sam cuo da ce tad doci,rekao sam da cemo cekati jos 20 godina,u fazonu kako djakon ne mari za igru, pa mi je drknu bananu lol!
[Vrh] Go down
The_Dark_Side
Administrator
Administrator



Broj postova : 147
Location : Pula
Registration date : 16.09.2007

Glasine kad bi update mogo doci na .ba Empty
PostajNaslov: Re: Glasine kad bi update mogo doci na .ba   Glasine kad bi update mogo doci na .ba Icon_minitimened lis 14, 2007 11:54 pm

Skull je napisao/la:
update ce doci kad djakon i ostali prevedu sta imaju!!! znam to iz iskustva jer sam dobio ban na ircu zato sto kad sam cuo da ce tad doci,rekao sam da cemo cekati jos 20 godina,u fazonu kako djakon ne mari za igru, pa mi je drknu bananu lol!

loool...taj lik stalno banira, misli da je bog..ko i marko..
[Vrh] Go down
https://piratesofdark.forumcroatian.com
Skull
N00b
N00b
Skull


Broj postova : 46
Age : 35
Location : Srbija/Zrenjanin
Registration date : 16.09.2007

Glasine kad bi update mogo doci na .ba Empty
PostajNaslov: Re: Glasine kad bi update mogo doci na .ba   Glasine kad bi update mogo doci na .ba Icon_minitimepon lis 15, 2007 12:31 am

ma lik nije normalan bwe a najvise me nervira sto od njega zavisi kad ce da dodje update!!! ja mu rekao ako je uzeo taj posao da radi,onda da ga radi kako treba!! njemu treba nedelju dana da vidi za ovo koriscenje buga, pa nije trebao ni da stavi ako ne moze da stigne!!!
[Vrh] Go down
The_Dark_Side
Administrator
Administrator



Broj postova : 147
Location : Pula
Registration date : 16.09.2007

Glasine kad bi update mogo doci na .ba Empty
PostajNaslov: Re: Glasine kad bi update mogo doci na .ba   Glasine kad bi update mogo doci na .ba Icon_minitimeuto lis 16, 2007 7:54 pm

evo danas sam na DP-com-u pronaso ovu obavjest u vezi updatea

Citat :
Dear Community

The latest news on the update is this :-

The Coders have fully Translated the Update and are now working Hard on fixing the last few Bugs.

When the last Bugs have been Fixed then they will launch the new Update.

So we should get the new Update soon, keep your eyes open.

To se odnosi na .com, znaci i nasi su blizu...
[Vrh] Go down
https://piratesofdark.forumcroatian.com
Sponsored content





Glasine kad bi update mogo doci na .ba Empty
PostajNaslov: Re: Glasine kad bi update mogo doci na .ba   Glasine kad bi update mogo doci na .ba Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Glasine kad bi update mogo doci na .ba
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Update foruma
» Update dolazi 18.10.2007

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
Pirates_of_Dark :: Vezano uz DP.ba-
Forum(o)Bir: