Pirates_of_Dark
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Pirates_of_Dark


 
Početna stranicaPortailPretražnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 darkpirates.ba server pao

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
The_Dark_Side
Administrator
Administrator



Broj postova : 147
Location : Pula
Registration date : 16.09.2007

darkpirates.ba server pao Empty
PostajNaslov: darkpirates.ba server pao   darkpirates.ba server pao Icon_minitimesri lis 10, 2007 5:38 pm

Vjerovatno je pao ili ga je neko srusio, i skupa s njim i forum...a bas sam radio pljacke..


Zadnja promjena: ; sri lis 10, 2007 11:26 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
https://piratesofdark.forumcroatian.com
astro
Moderator
Moderator
astro


Broj postova : 279
Age : 34
Registration date : 16.09.2007

darkpirates.ba server pao Empty
PostajNaslov: Re: darkpirates.ba server pao   darkpirates.ba server pao Icon_minitimesri lis 10, 2007 7:46 pm

pao je dns server trebali bi ga podići par dana nadaju se
[Vrh] Go down
The_Dark_Side
Administrator
Administrator



Broj postova : 147
Location : Pula
Registration date : 16.09.2007

darkpirates.ba server pao Empty
PostajNaslov: Re: darkpirates.ba server pao   darkpirates.ba server pao Icon_minitimesri lis 10, 2007 10:54 pm

par dana??uf...ok...i ja sam cuo to...i gladius.ba su isto sjebali
[Vrh] Go down
https://piratesofdark.forumcroatian.com
MadDogg
Pirat
Pirat
MadDogg


Broj postova : 213
Location : Pogledaj ispod kreveta
Registration date : 16.09.2007

darkpirates.ba server pao Empty
PostajNaslov: Re: darkpirates.ba server pao   darkpirates.ba server pao Icon_minitimesri lis 10, 2007 11:22 pm

sve su sjebani osim ogamea... jer je on na ogame.com.ba ako se dobro sjecam... ajd bar nekoliko dana odmora... hehe sta ces daj zamisli da dode do greske pa da umjesto svoga broda imas ono prvo smece... e pa... digo bi im kucu uzrak Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
[Vrh] Go down
The_Dark_Side
Administrator
Administrator



Broj postova : 147
Location : Pula
Registration date : 16.09.2007

darkpirates.ba server pao Empty
PostajNaslov: Re: darkpirates.ba server pao   darkpirates.ba server pao Icon_minitimesri lis 10, 2007 11:26 pm

MadDogg je napisao/la:
sve su sjebani osim ogamea... jer je on na ogame.com.ba ako se dobro sjecam... ajd bar nekoliko dana odmora... hehe sta ces daj zamisli da dode do greske pa da umjesto svoga broda imas ono prvo smece... e pa... digo bi im kucu uzrak Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

da kucu..doso bi im u Berlin i C4 po zgradi im postavio...Smile
[Vrh] Go down
https://piratesofdark.forumcroatian.com
MadDogg
Pirat
Pirat
MadDogg


Broj postova : 213
Location : Pogledaj ispod kreveta
Registration date : 16.09.2007

darkpirates.ba server pao Empty
PostajNaslov: Re: darkpirates.ba server pao   darkpirates.ba server pao Icon_minitimesri lis 10, 2007 11:27 pm

The_Dark_Side je napisao/la:
MadDogg je napisao/la:
sve su sjebani osim ogamea... jer je on na ogame.com.ba ako se dobro sjecam... ajd bar nekoliko dana odmora... hehe sta ces daj zamisli da dode do greske pa da umjesto svoga broda imas ono prvo smece... e pa... digo bi im kucu uzrak Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

da kucu..doso bi im u Berlin i C4 po zgradi im postavio...Smile

hehe... natjero bi ih da popiju solnu kiselinu... il kako se vec to sranje zove Smile)))))))))))))))))
[Vrh] Go down
The_Dark_Side
Administrator
Administrator



Broj postova : 147
Location : Pula
Registration date : 16.09.2007

darkpirates.ba server pao Empty
PostajNaslov: Re: darkpirates.ba server pao   darkpirates.ba server pao Icon_minitimesri lis 10, 2007 11:29 pm

MadDogg je napisao/la:
The_Dark_Side je napisao/la:
MadDogg je napisao/la:
sve su sjebani osim ogamea... jer je on na ogame.com.ba ako se dobro sjecam... ajd bar nekoliko dana odmora... hehe sta ces daj zamisli da dode do greske pa da umjesto svoga broda imas ono prvo smece... e pa... digo bi im kucu uzrak Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

da kucu..doso bi im u Berlin i C4 po zgradi im postavio...Smile

hehe... natjero bi ih da popiju solnu kiselinu... il kako se vec to sranje zove Smile)))))))))))))))))

dobro necemo sad:)nadamo se svi da ce u roku par dana ga vratit, sto prije to bolje..
[Vrh] Go down
https://piratesofdark.forumcroatian.com
MadDogg
Pirat
Pirat
MadDogg


Broj postova : 213
Location : Pogledaj ispod kreveta
Registration date : 16.09.2007

darkpirates.ba server pao Empty
PostajNaslov: Re: darkpirates.ba server pao   darkpirates.ba server pao Icon_minitimesri lis 10, 2007 11:34 pm

The_Dark_Side je napisao/la:
MadDogg je napisao/la:
The_Dark_Side je napisao/la:
MadDogg je napisao/la:
sve su sjebani osim ogamea... jer je on na ogame.com.ba ako se dobro sjecam... ajd bar nekoliko dana odmora... hehe sta ces daj zamisli da dode do greske pa da umjesto svoga broda imas ono prvo smece... e pa... digo bi im kucu uzrak Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

da kucu..doso bi im u Berlin i C4 po zgradi im postavio...Smile

hehe... natjero bi ih da popiju solnu kiselinu... il kako se vec to sranje zove Smile)))))))))))))))))

dobro necemo sad:)nadamo se svi da ce u roku par dana ga vratit, sto prije to bolje..

evo moze ovako...ako ga nevrate... ti stavi oko sebe C-4 a ja cu drzat upaljac odnosno kako se kaze prekidac jel dogovoreno... odemo do njih malo na razgovor Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
Ddoki
N00b
N00b



Broj postova : 9
Registration date : 17.09.2007

darkpirates.ba server pao Empty
PostajNaslov: Re: darkpirates.ba server pao   darkpirates.ba server pao Icon_minitimečet lis 11, 2007 12:47 am

a bog te imamo i al kaidu u savezu sve bi nesto dizali u zrak haha ,vidis ja bi oso sa cisternom kave i nema spavanja svabama dok ne poprave i palo mi napamet onako usput ,sta mislite kako je sad onima sto su kupili brodinu sa neutrinom mislim da ne spavaju sad haha
[Vrh] Go down
Benutzer
Gost




darkpirates.ba server pao Empty
PostajNaslov: Re: darkpirates.ba server pao   darkpirates.ba server pao Icon_minitimečet lis 11, 2007 4:01 pm

par dana hmmmmm neznam baš necu izdržati hehe koliko je to par dane nije definiramo može biti i cijeli mjesec pitam se kako je onda kokiju 26 koji ima premijum haha Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
koki26
N00b
N00b
koki26


Broj postova : 40
Registration date : 02.10.2007

darkpirates.ba server pao Empty
PostajNaslov: Re: darkpirates.ba server pao   darkpirates.ba server pao Icon_minitimečet lis 11, 2007 4:18 pm

meni?
pa.... koma

joj zasto je pao zar je bas morao?
ma koma, pa bas je igra dobra, mislim, meni

i forum je pa? pa sto je ovo ? kome se to ne svidaju igrice a bas mi je ban zavrsio
[Vrh] Go down
MadDogg
Pirat
Pirat
MadDogg


Broj postova : 213
Location : Pogledaj ispod kreveta
Registration date : 16.09.2007

darkpirates.ba server pao Empty
PostajNaslov: Re: darkpirates.ba server pao   darkpirates.ba server pao Icon_minitimečet lis 11, 2007 5:57 pm

Benutzerbild von coretek je napisao/la:
par dana hmmmmm neznam baš necu izdržati hehe koliko je to par dane nije definiramo može biti i cijeli mjesec pitam se kako je onda kokiju 26 koji ima premijum haha Very Happy Very Happy

pa sta imam i ja premium jebes 30KN to nades u kifli jbte...
[Vrh] Go down
astro
Moderator
Moderator
astro


Broj postova : 279
Age : 34
Registration date : 16.09.2007

darkpirates.ba server pao Empty
PostajNaslov: Re: darkpirates.ba server pao   darkpirates.ba server pao Icon_minitimečet lis 11, 2007 7:28 pm

kao prvo nisu moderatori krivi nego su hakeri poremetili sustav Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
MadDogg
Pirat
Pirat
MadDogg


Broj postova : 213
Location : Pogledaj ispod kreveta
Registration date : 16.09.2007

darkpirates.ba server pao Empty
PostajNaslov: Re: darkpirates.ba server pao   darkpirates.ba server pao Icon_minitimečet lis 11, 2007 7:53 pm

astro je napisao/la:
kao prvo nisu moderatori krivi nego su hakeri poremetili sustav Evil or Very Mad


pa jbte zajebancija kaj planes odma sta se neznas zezat Mad Mad Mad
[Vrh] Go down
The_Dark_Side
Administrator
Administrator



Broj postova : 147
Location : Pula
Registration date : 16.09.2007

darkpirates.ba server pao Empty
PostajNaslov: Re: darkpirates.ba server pao   darkpirates.ba server pao Icon_minitimečet lis 11, 2007 9:42 pm

Napravljena je subdomena ili privremena domena pa na ovu temu ide lock
[Vrh] Go down
https://piratesofdark.forumcroatian.com
Sponsored content





darkpirates.ba server pao Empty
PostajNaslov: Re: darkpirates.ba server pao   darkpirates.ba server pao Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
darkpirates.ba server pao
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Link za uci u Darkpirates.ba

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
Pirates_of_Dark :: Vezano uz DP.ba-
Forum(o)Bir: