Pirates_of_Dark
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Pirates_of_Dark


 
Početna stranicaPortailPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Koju konfiguraciju imate....

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Beowulf
N00b
N00b
Beowulf


Broj postova : 13
Registration date : 20.09.2007

Koju konfiguraciju imate.... Empty
PostajNaslov: Koju konfiguraciju imate....   Koju konfiguraciju imate.... Icon_minitimepet ruj 21, 2007 11:45 am

Eto ovdje nitko nista ne pise pa eto da zapocnemo....
Pa eto napisite koju konfiguraciju imate...
[Vrh] Go down
The_Dark_Side
Administrator
Administrator



Broj postova : 147
Location : Pula
Registration date : 16.09.2007

Koju konfiguraciju imate.... Empty
PostajNaslov: Re: Koju konfiguraciju imate....   Koju konfiguraciju imate.... Icon_minitimened ruj 23, 2007 2:27 pm

2.2 × 2, 2GB RAM, HD 1×40 (main) 1×160, ATI Radeon 9600 Pro
[Vrh] Go down
https://piratesofdark.forumcroatian.com
Benutzer
Gost




Koju konfiguraciju imate.... Empty
PostajNaslov: Re: Koju konfiguraciju imate....   Koju konfiguraciju imate.... Icon_minitimesub lis 06, 2007 7:38 pm

2 GB RAM DDR2 M2N MATIĆNA N-VIDIA G FORCE 9700 560 RAM MONITOR SAMSUNG PLUG AND PLAY AMD ATHLON 64 X2 DUAL CORE PROCESOR 4200+ 2X2.5GHZ
[Vrh] Go down
astro
Moderator
Moderator
astro


Broj postova : 279
Age : 34
Registration date : 16.09.2007

Koju konfiguraciju imate.... Empty
PostajNaslov: Re: Koju konfiguraciju imate....   Koju konfiguraciju imate.... Icon_minitimesub lis 06, 2007 9:27 pm

Model GIANT (A471) Matična ploča sa nForce 680i SLI chipsetom
Procesor Intel Core 2 Extreme QX6700
Takt 4 x 2.66 Ghz
FSB 1066 Mhz
8 MB Cache
Overclockirano na 3.2 Ghz
HDD 2 x Western Digital Raptor 150 GB konfigurirani u RAID 0
Memorija 4 x 1 GB OCZ Platinum XTX PC8000
Optički pogon DVD+/-RW/RAM/LightScribe snimač
Grafička kartica SLI 2 x GeForce 8800GTX 768MB DDR3, 384 bit, TV Out, 2 x DVI
Mrežna kartica Gigabit LAN
Kučište Thermaltake Kandalf LCS
Ugrađeno vodeno hlađenje
Napajanje Thermaltake Toughpower 750W
Zvučna kartica Terratec Aureon Universe 7.1


evo moje mašine koja je na servisu lol!
[Vrh] Go down
koki26
N00b
N00b
koki26


Broj postova : 40
Registration date : 02.10.2007

Koju konfiguraciju imate.... Empty
PostajNaslov: Re: Koju konfiguraciju imate....   Koju konfiguraciju imate.... Icon_minitimesub lis 06, 2007 10:01 pm

koje strojeve imate
WOW

ja isto tak slicno al slabije
neznam sad nabrajati
[Vrh] Go down
The_Dark_Side
Administrator
Administrator



Broj postova : 147
Location : Pula
Registration date : 16.09.2007

Koju konfiguraciju imate.... Empty
PostajNaslov: Re: Koju konfiguraciju imate....   Koju konfiguraciju imate.... Icon_minitimened lis 07, 2007 4:28 pm

Benutzerbild von coretek je napisao/la:
2 GB RAM DDR2 M2N MATIĆNA N-VIDIA G FORCE 9700 560 RAM MONITOR SAMSUNG PLUG AND PLAY AMD ATHLON 64 X2 DUAL CORE PROCESOR 4200+ 2X2.5GHZ

to Plug and Play..to ti je mod u kojem je monitor...tako da se to ne stavlja u konf kompa:)

vidim svi imamo nabrijane kompove

uskoro dobivam 3.2 × 2 (ako ne i vise) i novu graf al neznam još koju...i HD od 500 Gb:)

tako da do nove godine imam novu konfiguraciju kompa
[Vrh] Go down
https://piratesofdark.forumcroatian.com
Benutzer
Gost




Koju konfiguraciju imate.... Empty
PostajNaslov: Re: Koju konfiguraciju imate....   Koju konfiguraciju imate.... Icon_minitimepon lis 08, 2007 3:47 pm

mislia sam napisati monitor pa sam za boravija sori sti ste se mozda mucili sta je to lol!
ne,ja znam da je to mod/odnosno program na koji radi monitor a to mu je i serisko ime ako nisi zna pa sam tako napisa isto i monitor je važan...pa bi bilo dobro da napisete koji vam je?...monitor
[Vrh] Go down
Benutzer
Gost




Koju konfiguraciju imate.... Empty
PostajNaslov: Re: Koju konfiguraciju imate....   Koju konfiguraciju imate.... Icon_minitimeuto lis 09, 2007 9:56 pm

darki ne isplati ti se više 2*3.nešto sda je u modi 4*3.i neštio
[Vrh] Go down
astro
Moderator
Moderator
astro


Broj postova : 279
Age : 34
Registration date : 16.09.2007

Koju konfiguraciju imate.... Empty
PostajNaslov: Re: Koju konfiguraciju imate....   Koju konfiguraciju imate.... Icon_minitimeuto lis 09, 2007 10:15 pm

ti se šališ 12 ghz je sada u modi kao prvo to bi ga koštalo maLI miljiun
drugo prepostavljam da darkov komp ne može izdržati 12 ghz ako moj ima oko 10 ghz iako je nov model jako sve nabrijano ima čak vodeno hlađenje Laughing ne može izdržati 12 ghz
[Vrh] Go down
The_Dark_Side
Administrator
Administrator



Broj postova : 147
Location : Pula
Registration date : 16.09.2007

Koju konfiguraciju imate.... Empty
PostajNaslov: Re: Koju konfiguraciju imate....   Koju konfiguraciju imate.... Icon_minitimeuto lis 09, 2007 10:46 pm

astro je napisao/la:
ti se šališ 12 ghz je sada u modi kao prvo to bi ga koštalo maLI miljiun
drugo prepostavljam da darkov komp ne može izdržati 12 ghz ako moj ima oko 10 ghz iako je nov model jako sve nabrijano ima čak vodeno hlađenje Laughing ne može izdržati 12 ghz

vjerovatno nebi izdrzao jer nemam vodeno hlađenje i ne bas najnoviju maticnu, al sam razmišljao još gledam koje bi bilo jer cu napravit icjelu generalku komp sve na novo...

Edit: Koliko se puta mora reci da nema double postinga??koristi Edit na svom postu
[Vrh] Go down
https://piratesofdark.forumcroatian.com
Benutzer
Gost




Koju konfiguraciju imate.... Empty
PostajNaslov: Re: Koju konfiguraciju imate....   Koju konfiguraciju imate.... Icon_minitimesri lis 10, 2007 6:54 pm

ima liquid oxside i ta jezgra košta 15000kn hlađenje je liquid oxide i košta 5 000 kn
lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!

ja imam gaming pc i to mi ne treba nikome ne treba and 15000 is tooo much for my blood
[Vrh] Go down
astro
Moderator
Moderator
astro


Broj postova : 279
Age : 34
Registration date : 16.09.2007

Koju konfiguraciju imate.... Empty
PostajNaslov: Re: Koju konfiguraciju imate....   Koju konfiguraciju imate.... Icon_minitimepet lis 12, 2007 3:40 pm

vodeno hlađenje ti služi za smanjenje buke . kada bi ja imao ventilatore imao bih ih 9 komada a to bi bilo glasno affraid inače procesor ti nije toliko važan najvažniji ti je ram naravno ram ti se ne može povečati. uz kapaciteta tvog rama ,jaču snagu procesora iznad 6 ghz nećes ni osjetiti
[Vrh] Go down
Sponsored content





Koju konfiguraciju imate.... Empty
PostajNaslov: Re: Koju konfiguraciju imate....   Koju konfiguraciju imate.... Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Koju konfiguraciju imate....
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Pirates_of_Dark :: PC Stvari-
Forum(o)Bir: