Pirates_of_Dark
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Pirates_of_Dark


 
Početna stranicaPortailPretražnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 ogame---da li ste igrali?????

Go down 
+4
Ddoki
Skull
astro
che_hadzija
8 posters
Autor/icaPoruka
che_hadzija
N00b
N00b
che_hadzija


Broj postova : 17
Registration date : 17.09.2007

ogame---da li ste igrali????? Empty
PostajNaslov: ogame---da li ste igrali?????   ogame---da li ste igrali????? Icon_minitimepon ruj 17, 2007 9:25 pm

Ko je sve igrao ogame i kakvi su bili vashi utisci na tu igru i kako ste saznali za nju..
[Vrh] Go down
astro
Moderator
Moderator
astro


Broj postova : 279
Age : 34
Registration date : 16.09.2007

ogame---da li ste igrali????? Empty
PostajNaslov: Re: ogame---da li ste igrali?????   ogame---da li ste igrali????? Icon_minitimepon ruj 17, 2007 9:29 pm

ja ga igram u uniju 2 saznao sam od brata on igra na orgu Laughing a igra je superrrrrrrrrrrrr
[Vrh] Go down
Skull
N00b
N00b
Skull


Broj postova : 46
Age : 35
Location : Srbija/Zrenjanin
Registration date : 16.09.2007

ogame---da li ste igrali????? Empty
PostajNaslov: Re: ogame---da li ste igrali?????   ogame---da li ste igrali????? Icon_minitimesri ruj 19, 2007 12:46 pm

ja sam igrao 13 uni. morao sam da prekinem jre sam imao obaveza samo zvoni i od tad cekam 14 uni ali nista od toga
[Vrh] Go down
Ddoki
N00b
N00b



Broj postova : 9
Registration date : 17.09.2007

ogame---da li ste igrali????? Empty
PostajNaslov: Re: ogame---da li ste igrali?????   ogame---da li ste igrali????? Icon_minitimesri ruj 19, 2007 2:03 pm

igram na uniju 13 sad sam malo stao zbog piratesa haha
[Vrh] Go down
Beowulf
N00b
N00b
Beowulf


Broj postova : 13
Registration date : 20.09.2007

ogame---da li ste igrali????? Empty
PostajNaslov: Re: ogame---da li ste igrali?????   ogame---da li ste igrali????? Icon_minitimepet ruj 21, 2007 11:44 am

Igro sam i ja... ali bilo je to davno... onda je zadnji uni bio uni 7... Suspect
[Vrh] Go down
DNK
Mali Pirat
Mali Pirat
DNK


Broj postova : 77
Age : 30
Location : Zagreb
Registration date : 18.09.2007

ogame---da li ste igrali????? Empty
PostajNaslov: Re: ogame---da li ste igrali?????   ogame---da li ste igrali????? Icon_minitimesub ruj 22, 2007 11:03 am

ja sam davno igro u uni 3 i u uni 7 ali mi je dosadilo
[Vrh] Go down
mine
Mali Pirat
Mali Pirat
mine


Broj postova : 85
Age : 32
Location : Zzeeppcceeeee
Registration date : 30.09.2007

ogame---da li ste igrali????? Empty
PostajNaslov: Re: ogame---da li ste igrali?????   ogame---da li ste igrali????? Icon_minitimened ruj 30, 2007 4:22 pm

igrao sam uni 13 ako neko zna nick mi je bio fatal error
[Vrh] Go down
http://www.zepcaci.net
koki26
N00b
N00b
koki26


Broj postova : 40
Registration date : 02.10.2007

ogame---da li ste igrali????? Empty
PostajNaslov: Re: ogame---da li ste igrali?????   ogame---da li ste igrali????? Icon_minitimepet lis 05, 2007 9:47 am

evo igram mjeseca dana uni 9 i 2,5 tjedana uni 6

nik naravno koki26

sazno od frenda koji isto igra uni 9
[Vrh] Go down
Benutzer
Gost




ogame---da li ste igrali????? Empty
PostajNaslov: Re: ogame---da li ste igrali?????   ogame---da li ste igrali????? Icon_minitimepet lis 05, 2007 11:17 am

ja u uniju 2 i nije ni se baš svidilo ime manipuator i posrecilo mi se 2 miseca u 1 misec dana igre hehehehehe Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
mine
Mali Pirat
Mali Pirat
mine


Broj postova : 85
Age : 32
Location : Zzeeppcceeeee
Registration date : 30.09.2007

ogame---da li ste igrali????? Empty
PostajNaslov: Re: ogame---da li ste igrali?????   ogame---da li ste igrali????? Icon_minitimepet lis 05, 2007 11:52 pm

Ogame je bolest kao i DP neznas kako prestat igrat a uzima ti samo vreme
[Vrh] Go down
http://www.zepcaci.net
Benutzer
Gost




ogame---da li ste igrali????? Empty
PostajNaslov: Re: ogame---da li ste igrali?????   ogame---da li ste igrali????? Icon_minitimesub lis 06, 2007 12:11 am

MENI NIJE BOLEST !!!!!nije ni dark pirates meni je bolest ,tocnije biti ce crysis , time shift coal of duty 4 i gta 4,,,,,,hmm scratch možda ovaj nfs pro ,,,hmmmm scratch scratch scratch scratch ,e da lost planet exstreme condition scratch scratch scratch starcraft 2 ekspanzija za fear ,novi ace ako tsu tocne moje informacije radi se novi hitman ................vidite freak oh posta sam freak ne samo 9 sati igrati dnevno
nego znan sve igrice i sve o njima i sve ih igran 30 od jednom hehehehhhh lol! lol! lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
mine
Mali Pirat
Mali Pirat
mine


Broj postova : 85
Age : 32
Location : Zzeeppcceeeee
Registration date : 30.09.2007

ogame---da li ste igrali????? Empty
PostajNaslov: Re: ogame---da li ste igrali?????   ogame---da li ste igrali????? Icon_minitimesub lis 06, 2007 10:12 pm

EEEEEEEE

To nije za svakog....... Evil or Very MadEvil or Very MadEvil or Very Mad

Dobro bio sam bolesniji na ogame-u jer sam znao 25h dnevno biti ONLINE

Stalo pametovao pokusavao smisliti neke strategije ali.......,,,,,dobro je da vise ne igram:cheers: cheers cheers cheers
lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
http://www.zepcaci.net
Sponsored content





ogame---da li ste igrali????? Empty
PostajNaslov: Re: ogame---da li ste igrali?????   ogame---da li ste igrali????? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
ogame---da li ste igrali?????
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
Pirates_of_Dark :: Offtopic-
Forum(o)Bir: